Welle Casino

Μέθοδοι κατάθεσης:
Καζίνο με Bitcoin (90)Καζίνο με Jeton (51)
Καζίνο με Mastercard 2025 (128)
Καζίνο με MiFinity (39)
Καζίνο με Neteller 2025 (116)
Καζίνο με Paysafecard 2025 (60)
Καζίνο με Payz (45)
Μπόνους καλωσορίσματος225% up to €1000
Πήγαινε στο καζίνο
Συγγραφέας:
Κριτής:
Ενημερώθηκε:
Μέθοδοι κατάθεσης:
Καζίνο με Bitcoin (90)Καζίνο με Jeton (51)
Καζίνο με Mastercard 2025 (128)
Καζίνο με MiFinity (39)
Καζίνο με Neteller 2025 (116)
Καζίνο με Paysafecard 2025 (60)
Καζίνο με Payz (45)
Επισκόπηση
Κριτικές
Πληρωμές
Συζητήσεις
Εξυπηρέτηση πελατών
Welle Casino κριτική
  • Το Welle Casino κυκλοφόρησε στις 2024
  • 6598+ παιχνίδια καζίνο
  • Προσφέρει VIP πρόγραμμα & Αφιερωμένο VIP διαχειριστή
  • Παίκτες από τη χώρα Ελλάδα γίνονται αποδεκτοί
Γενικές πληροφορίες
icon
Ιστοσελίδα
welle.casino
icon
Αριθμός παιχνιδιών
6598+
icon
Έτος ίδρυσης
2024
icon
Ελάχ. καταθ.
10 EUR
icon
Άδειες
Curacao
icon
Συμβατές συσκευές
MobileTabletDesktop
ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ
  • Μεγάλη ποικιλία παιχνιδιών.
  • Γρήγορη εγγραφή και επιβεβαίωση.
  • Ποικιλία μεθόδων πληρωμής.
ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ
  • Αυστηρές απαιτήσεις στοιχηματισμού.
  • Απουσία εφαρμογής για κινητά.
Welle Casino Κριτικές
Έχετε εμπειρία στο Welle Casino; Αφήστε την κριτική σας
Μέθοδοι πληρωμής
Μέθοδοι κατάθεσης
Καζίνο με BitcoinΚαζίνο με Jeton
Καζίνο με Mastercard 2025
Καζίνο με MiFinity
Καζίνο με Neteller 2025
Μέθοδοι ανάληψης
Καζίνο με BitcoinΚαζίνο με Jeton
Καζίνο με Mastercard 2025
Καζίνο με MiFinity
Καζίνο με Neteller 2025
Ευχαριστούμε!

Η δημοσίευσή σας θα ελεγχθεί από τον συντονιστή και θα εμφανιστεί στον ιστότοπο εντός 24 ωρών.

Θα σας ενημερώσουμε σχετικά και θα μπορείτε να δείτε το σχόλιό σας στον προσωπικό σας λογαριασμό

Θέλετε πράγματι να διαγράψετε το σχόλιό σας;

Αυτή η ενέργεια δεν μπορεί να αναιρεθεί

Συζητήσεις
Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια

Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει Welle Casino

Εξυπηρέτηση πελατών
Ζωντανή συνομιλία
Email υποστήριξης
Ώρες εργασίας 24/7
Δώρο
Τελευταία καλοκαιρινή προσφορά!
Πακέτο καλωσορίσματος έως 1500 EUR + 150 FS

Η ομάδα CasinoHEX παρουσιάζει το Welle Casino, μια διαδικτυακή πλατφόρμα τυχερών παιχνιδιών που εξετάστηκε από τον Μιχάι Γκαρίτσι, τον επικεφαλής ειδικό της ομάδας μας. Το Welle καζίνο προσφέρει μια πληθώρα παιχνιδιών και υπηρεσιών, οι οποίες έχουν δοκιμαστεί από την ομάδα μας. Με βάση την εμπειρία της ομάδας CasinoHEX με το προϊόν, μπορούμε να πούμε ότι το Welle Casino ξεχωρίζει για την ασφάλεια, την ποικιλία παιχνιδιών και τις προσφορές του.

Πληροφορίες για το Welle Casino Λεπτομέρειες
Έτος ίδρυσης 2023
Άδεια λειτουργίας Curacao eGaming
Μέθοδοι πληρωμής Πιστωτικές κάρτες, Skrill, Neteller, Τραπεζικές μεταφορές
Ελάχιστη κατάθεση 10€
Μέγιστη ανάληψη 5.000€ ανά εβδομάδα
Υποστήριξη πελατών 24/7 Live Chat, Email
Παιχνίδια Κουλοχέρηδες, Μπλάκτζακ, Ρουλέτα, Ζωντανό καζίνο
Λογισμικό NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Evolution Gaming
Γλώσσες υποστήριξης Αγγλικά, Ελληνικά

Εγγραφή στο Welle Casino

Η διαδικασία εγγραφής στο Welle καζίνο είναι απλή και ξεκάθαρη. Μέσα σε λίγα λεπτά, μπορείτε να δημιουργήσετε λογαριασμό, ακολουθώντας τα βήματα της πλατφόρμας. Δεν αντιμετωπίσαμε κάποιο πρόβλημα κατά την εγγραφή, αλλά καλό είναι να δώσετε προσοχή στα σωστά στοιχεία επικοινωνίας, καθώς απαιτείται επιβεβαίωση email.

Βήματα εγγραφής στο Welle Casino:

  1. Επιλέξτε την επιλογή “Εγγραφή” – Ανοίξτε την αρχική σελίδα του Welle καζίνο και κάντε κλικ στην επιλογή εγγραφής.
  2. Συμπληρώστε τα προσωπικά σας στοιχεία – Συμπληρώστε τη φόρμα με τα απαραίτητα στοιχεία (όνομα, email κτλ.).
  3. Επιβεβαιώστε το email σας – Μετά την εγγραφή, θα λάβετε email επιβεβαίωσης.
  4. Ταυτοποίηση λογαριασμού – Κατά τη διάρκεια της πρώτης ανάληψης, θα χρειαστεί να προσκομίσετε ταυτότητα ή λογαριασμό για επαλήθευση.

Πλεονεκτήματα – Μειονεκτήματα του Welle Casino

Η εμπειρία μας με το Welle καζίνο έχει αναδείξει ορισμένα βασικά πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.

Μπόνους στο Welle Casino

Το Welle καζίνο προσφέρει μια σειρά από μπόνους για νέους και παλιούς παίκτες. Το πιο εντυπωσιακό είναι το μπόνους καλωσορίσματος, το οποίο παρέχεται στους νέους παίκτες με την πρώτη κατάθεση. Οι παίκτες μπορούν να λάβουν μπόνους κατάθεσης και δωρεάν περιστροφές σε επιλεγμένα παιχνίδια κουλοχέρηδων. Τα μπόνους προσφέρουν ευκαιρίες για αύξηση των κερδών, όμως καλό είναι να ελέγξετε προσεκτικά τους όρους και τις προϋποθέσεις πριν από την αποδοχή τους.

Απαιτήσεις στοιχηματισμού στα μπόνους του Welle Casino

Οι απαιτήσεις στοιχηματισμού στο Welle καζίνο είναι αρκετά αυστηρές. Για να μπορέσει ο παίκτης να κάνει ανάληψη των κερδών από το μπόνους, πρέπει να ποντάρει το ποσό του μπόνους τουλάχιστον 35 φορές. Επίσης, υπάρχει περιορισμός χρόνου για την εκπλήρωση αυτών των απαιτήσεων, κάτι που ενδέχεται να δυσκολέψει τους νέους παίκτες.

VIP πρόγραμμα στο Welle Casino

Το Welle καζίνο προσφέρει πρόγραμμα VIP που ανταμείβει τους πιστούς παίκτες του. Το πρόγραμμα αποτελείται από επίπεδα, και κάθε επίπεδο προσφέρει αυξανόμενα προνόμια, όπως καλύτερες ανταμοιβές, γρηγορότερες αναλήψεις και αποκλειστικά μπόνους.

Επίπεδο VIP Προνόμια Πόντοι Απαιτούμενοι
Bronze Καθημερινά μπόνους 0-1000
Silver Διπλάσιοι πόντοι επιβράβευσης 1001-5000
Gold Προσωπικός διαχειριστής λογαριασμού 5001+

Διαθέσιμα παιχνίδια στο Welle Casino

Το Welle καζίνο προσφέρει μεγάλη ποικιλία παιχνιδιών που περιλαμβάνουν κουλοχέρηδες, επιτραπέζια παιχνίδια και ζωντανά καζίνο. Τα πιο δημοφιλή παιχνίδια στο καζίνο περιλαμβάνουν κουλοχέρηδες με θεματολογία από ταινίες και σειρές, μπλάκτζακ και ρουλέτα. Οι παίκτες μπορούν επίσης να δοκιμάσουν την τύχη τους σε ζωντανές εκδόσεις αυτών των παιχνιδιών.

Λογισμικό τυχερών παιχνιδιών στο Welle Casino

Το Welle καζίνο συνεργάζεται με κορυφαίους παρόχους λογισμικού τυχερών παιχνιδιών, όπως η NetEnt, η Microgaming και η Play’n GO. Αυτοί οι πάροχοι διασφαλίζουν την άριστη ποιότητα γραφικών και εμπειρίας παιχνιδιού. Οι παίκτες μπορούν να απολαύσουν παιχνίδια με εντυπωσιακά γραφικά και ομαλή λειτουργία.

Παίξτε Welle Casino από το κινητό

Το Welle καζίνο προσφέρει υποστήριξη για κινητές συσκευές. Αν και δεν υπάρχει εφαρμογή για κινητά, η ιστοσελίδα του καζίνο είναι πλήρως βελτιστοποιημένη για φορητές συσκευές. Οι παίκτες μπορούν να παίξουν απευθείας από τον browser τους χωρίς κανένα πρόβλημα, απολαμβάνοντας την ίδια εμπειρία όπως στον υπολογιστή τους.

Μέθοδοι πληρωμής στο Welle Casino

Το Welle καζίνο προσφέρει μια ευρεία γκάμα μεθόδων πληρωμής για καταθέσεις και αναλήψεις. Οι δημοφιλείς επιλογές περιλαμβάνουν πιστωτικές κάρτες, ηλεκτρονικά πορτοφόλια όπως το Skrill, και τραπεζικές μεταφορές. Το ελάχιστο ποσό κατάθεσης είναι 10€, ενώ το μέγιστο ποσό ανάληψης μπορεί να φτάσει τα 5.000€ ανά εβδομάδα, ανάλογα με το VIP επίπεδο του παίκτη.

Welle Casino Live Casino

Το ζωντανό καζίνο του Welle καζίνο παρέχει μια αυθεντική εμπειρία τζόγου με πραγματικούς ντίλερ και παίκτες. Οι παίκτες μπορούν να παίξουν διάφορα παιχνίδια όπως ρουλέτα, μπλάκτζακ και μπακαρά με πραγματικούς αντιπάλους σε πραγματικό χρόνο. Οι πάροχοι λογισμικού που υποστηρίζουν το live casino περιλαμβάνουν την Evolution Gaming, γνωστή για τις εξαιρετικές υπηρεσίες της.

Ασφάλεια και άδεια λειτουργίας του Welle Casino

Το Welle καζίνο διαθέτει πλήρως αδειοδοτημένη λειτουργία από αναγνωρισμένους οργανισμούς, κάτι που διασφαλίζει την ασφάλεια των παικτών. Όλες οι συναλλαγές και τα προσωπικά δεδομένα προστατεύονται με κρυπτογράφηση SSL, διασφαλίζοντας ότι οι παίκτες παίζουν σε ένα ασφαλές περιβάλλον.

Εξυπηρέτηση πελατών στο Welle Casino

Η εξυπηρέτηση πελατών του Welle καζίνο είναι διαθέσιμη 24/7 μέσω live chat και email. Οι εκπρόσωποι είναι φιλικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν με οποιοδήποτε ζήτημα αντιμετωπίσετε. Παράλληλα, υπάρχει και μια σελίδα με συχνές ερωτήσεις που καλύπτει τα πιο κοινά θέματα.

Συμπέρασμα ✔

Η ομάδα CasinoHEX, βασισμένη στην εμπειρία της με το Welle καζίνο, καταλήγει ότι το Welle καζίνο αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους λάτρεις των διαδικτυακών τυχερών παιχνιδιών. Παρά τις αυστηρές απαιτήσεις στοιχηματισμού, η ποικιλία παιχνιδιών, η ασφάλεια και η φιλική εξυπηρέτηση πελατών καθιστούν το καζίνο ιδανικό για κάθε παίκτη.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι η ελάχιστη κατάθεση στο Welle καζίνο;
Η ελάχιστη κατάθεση είναι 10€.

Ποιες είναι οι απαιτήσεις στοιχηματισμού για το μπόνους καλωσορίσματος;
Οι απαιτήσεις στοιχηματισμού είναι 35x για το ποσό του μπόνους.

Υπάρχει VIP πρόγραμμα στο Welle καζίνο;
Ναι, το Welle καζίνο προσφέρει VIP πρόγραμμα με διάφορα επίπεδα και προνόμια.

Μπορώ να παίξω από το κινητό στο Welle καζίνο;
Ναι, το Welle καζίνο είναι βελτιστοποιημένο για κινητά και μπορείτε να παίξετε από τον browser σας.

Είναι ασφαλές το Welle καζίνο;
Ναι, το Welle καζίνο είναι αδειοδοτημένο και χρησιμοποιεί κρυπτογράφηση SSL για την προστασία των παικτών.

Παρόμοια διαδικτυακά καζίνο

Πιστοποιημένο
Ασφαλές και ασφαλές
Βαθμολογήθηκε από ειδικούς
Έμπιστο
  1. 1
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    7/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    225% μέχρι €2250 + 200 δωρεάν περιστροφές
    Χρόνοι απόσυρσης
    Στιγμή
    Αριθμός παιχνιδιών
    13537+
    Άδειες
    Curacao
    Παίξτε τώρα
  2. 2
    Μπόνους καλωσορίσματος
    Μέχρι €1000 σε 3 bonuses
    Χρόνοι απόσυρσης
    -
    Αριθμός παιχνιδιών
    8481+
    Άδειες
    Ireland, Tobique Gaming Commission (TGC)
    Παίξτε τώρα
  3. 3
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    7/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    Έως 300% / €10.000 + 400 FS
    Χρόνοι απόσυρσης
    Αμέσως
    Αριθμός παιχνιδιών
    7367+
    Άδειες
    Anjouan
    Παίξτε τώρα
  4. Περιστρέψτε και κερδίστε 225 ΔΠ

    Έτοιμοι να κερδίσετε;
    Η ανταμοιβή σας απέχει μόνο μία περιστροφή
    Συγχαρητήρια
    Εγγραφείτε με ένα κλικ και αποκτήστε το μπόνους σας άμεσα
    Συνέχεια με Google
  5. 4
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    6/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    325% Έως 2,500 EUR + 250 FS
    Χρόνοι απόσυρσης
    -
    Αριθμός παιχνιδιών
    7600+
    Άδειες
    Curacao
    Παίξτε τώρα
  6. Fdfee
    5
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    7/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    100% έως €4000 + 1200 Δωρεάν Περιστροφές
    Χρόνοι απόσυρσης
    Αμέσως
    Αριθμός παιχνιδιών
    15705+
    Άδειες
    Curacao
    Παίξτε τώρα
  7. 6
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    8/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    €1.500 + 250 Δωρεάν Περιστροφές
    Χρόνοι απόσυρσης
    Στιγμή
    Αριθμός παιχνιδιών
    7017+
    Άδειες
    Curacao
    Παίξτε τώρα
  8. 7
    Αξιολόγηση CasinoHEX 
    7/10
    Διαβάστε κριτική
    Μπόνους καλωσορίσματος
    €3000 + 225 FS
    Χρόνοι απόσυρσης
    1-3 ημέρες
    Αριθμός παιχνιδιών
    5016+
    Άδειες
    Curacao
    Παίξτε τώρα

    https://www.pledoo.com/?modal=terms

Δείτε περισσότερα
Δείτε περισσότερα